Dodaj Twoje - Luzino do ulubionych
Twoje - Luzino .pl Strona Główna Twoje - Luzino .pl
Niezależne forum mieszkańców Luzina i okolic

Strona głównaStrona główna  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum
 Ogłoszenie 

Zachęcamy do śledzenia naszego fanpage na portalu Facebook!
Link do fanpage

Menu
Forum
Strona Główna
Użytkownicy
Szukaj
Grupy
Rejestracja
Statystyki
Kto tu rzadzi :)

Szybka rejestracja
Użytkownik:
Hasło: Potwierdź Hasło:
E-mail:
Anty robot:   
      

Witamy Gość
Obecny czas to 2016-10-24, 03:30

Partnerskie strony:Statystyki
Nasi użytkownicy napisali 10719 postów, 1239 tematów
Mamy 747 zarejestrowanych użytkowników
Ostatnio zarejestrowana osoba: izabelagrotek

Kto jest na Forum
Przez ostatnie 72 godziny byli na forum:
9 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 89 Gości
Z zarejestrowanych:
aniamroz79, DL, izabelagrotek, J, jagot, jan21, Marc0707, Nikczemny, szewc
Użytkowników w ostatniej godzinie:59
[ Kto jest na Forum ]
Na Forum jest 9 użytkowników :: 0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 9 Gości
Zarejestrowani Użytkownicy: Brak
Najwięcej użytkowników 123 było obecnych 2016-10-13, 18:17


Czy można zaufać tego typu agencji pracy?
Autor: aniamroz79 @ 2016-10-21, 14:24
Dzień dobry, myślę nad wyjazdem do Niemiec. Pragnę zatrudnić się tam w charakterze opiekunki osób starszych. Dużo się ogląda w telewizji jak opiekunka osób starszych została oszukana w Niemczech. Dlatego mam duże obawy. Są w Polsce agencje, które pośredniczą w znalezieniu pracy jako opiekunka osób starszych: http://betreuerin.com.pl , ale czy korzystając z pośrednictwa takiej firmy mam gwarancję, iż nie będę wykiwana? Muszę na prawdę nieco zarobić, lecz nie chcę pracować 2 miesiące za darmo. Tak, więc jeśli ktoś zna rzetelną agencję to będę wdzięczna za adres strony. Proszę również o wypowiedź ludzi, którzy wyjechali z podaną przeze mnie firmą w charakterze opiekunki osób starszych do Niemiec.

Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Wideodomofony czy można go zintegrować z kamerami
Autor: olgiernuk79 @ 2016-10-19, 10:19
Cześć. Mam dość nietypowe pytanie, które dotyczy systemu monitoringu i założenia wideodomofonu w domu jednorodzinnym. Chciałbym żeby została wykonana integracja systemu monitoringu z wideodomofonem. Chodzi mi o coś w tym stylu, że jak osoba dzwoni domofonem to automatycznie włącza się kamera monitoringu i zapisuje obraz przed domu. Widziałem szkic inteligentnego domu na tej stronie i czy tego rodzaju wideodomofony http://trans-sat.pl można spiąć w jedną całość. Nie mam pojęcia także czy nie ma wideodomofonów, które same rejestrują obraz z kamery urządzenia. Czy jesteście wstanie coś doradzić?

Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Jak to jest możliwe ze są tak wysoko?
Autor: aniamroz79 @ 2016-10-17, 16:05
Dzień dobry. Chciałabym się dowiedzieć jak to się dzieje, że dana strona jest na początku wyników w wyszukiwarce Google. Chodzi mi o hasła tego rodzaju: dźwigi szpitalne, które są dla mnie najważniejsze. Posiadam stronę WWW, która działa nieprzerwanie od ponad ośmiu lat. Była jakiś czas temu pozycjonowana i znajdowaliśmy się na początku wyników wyszukiwarki. Na dzień dzisiejszy nie ma nas nigdzie. A ta nowo powstała firma na słowa kluczowe: windy towarowe http://montownia.eu jest w pierwszej 20 lub 10 wyników. Firma, o której mówię działa w branży ponad rok i posiadają tak wysokie pozycje na takie hasła? Jak to jest możliwe, że nasza firma która posiada dłuższą historię i ma dłużej stronę WWW, jest o wiele niżej na tego typu hasła: dźwigi szpitalne. Proszę o poradę ludzi, którzy znają się lepiej na tym temacie.

Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Stomatolog a wybór usługi
Autor: tymekalex91 @ 2016-10-17, 14:43
Cześć . Chciałbym się dowiedzieć co sadzicie o rozjaśnieniu zębów i licówkach. Mój lekarz do jakiego chodzę stomatolog radom http://danuta-majewska.pl zaoferował mi na jedynki założenie licówek lub ich rozjaśnienie. Lecz moje zęby nie prezentują się wspaniale. Po usunięciu kamienia są nadal żółte, zatem nie wiem czy wybielanie mi tutaj pomoże. Koszty za dwa zabiegi są niestety bardzo różne i naturalnie wolałbym wybierać możliwość tańszą czyli rozjaśnianie. Ale jakie rozjaśnianie zębów wybrać nakładowe ewentualnie w gabinecie dentystyczny za pomocą lampy. A wy co myślicie?

Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Czy takie szkolenie do dobry wybór?
Autor: aniamroz79 @ 2016-10-15, 12:39
Cześć. Myślę nad podniesieniem swoich kwalifikacji zawodowych. Jestem młodą dziewczyną, która od kilku lat pracuje w firmie transportowej. Pomyślałam, że jeśli zrobię tego rodzaju kurs: http://smartkursyszkolenia.pl to będę mogła otrzymać awans w pracy. Tam gdzie pracuje panuje nie najlepsza atmosfera i nie mogę liczyć na szczerą odpowiedź osób, które mają dłuższy staż pracy. Szukałam zbliżonych tematów na forach, natomiast nie byłam w stanie nic znaleźć. Tak, więc prośba do osób, które kończyły podobne szkolenia o wypowiedź. Czy opłaca się zainwestować w tego rodzaju kurs?

Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Projekt pomocy dzieciom
Autor: cellaulla @ 2016-09-30, 18:46
Witam serdecznie,
To będzie nietypowe zaproszenie o charakterze charytatywnym. Liczę na to, że nikt nie odbierze tego negatywnie – choć to może temat odrobinę odbiegający od zagadnień forum.
Otóż fundacja Training Projects, w której pracuję proponuje liderom charytatywnym uczestnictwo w całkowicie bezpłatnej Akademii Innowatora i Strategia NGO. Jest to projekt szkoleniowy dla organizacji sportowych, turystycznych, prozdrowotnych, ekologicznych, edukacyjnych, charytatywnych, ruchów miejskich itp. – wszystkich, którzy aktywizują się wolontariacko. Udział w zajęciach w 100% sponsoruje nasza fundacja. Tutaj więcej informacji : http://www.symulacje.edu.pl/ngo
Serdecznie zapraszamy,
Rafal
PS. Mam nadzieję, że nikt tego wpisu nie potraktuje jako komercyjnego marketingu – chodzi o akcję charytatywną dla wolontariuszy i działaczy społecznych.

Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Propozycja zmiany Statutu Gminy
Autor: Adam Lubiewski @ 2016-09-20, 13:04
Jestem zwolennikiem standardów demokratycznych w większości aspektów życia i mam trudności z przejściem do porządku dziennego nad faktem iż obywatele, mieszkańcy gminy nie mają w praktyce żadnego wpływu na to w jaki sposób są reprezentowani przez swoich przedstawicieli w Radzie Gminy.
Obecnie wygląda to tak, że raz na 4 lata wybieramy radnych. Później jeśli zna ich ktoś osobiście, lub jest jego sąsiadem to może ewentualnie ich poprosić o takie czy inne załatwienie jakiejś sprawy. W innym przypadku , czasem można radnego spotkać na zebraniu wiejskim ( mniej więcej 2 razy w roku i to nie zawsze, bo pomimo obowiązku uczestnictwa w tych zebraniach nie wszyscy Radni i nie zawsze są obecni). Ponadto Radni po wyborze na swoją funkcję, zgodnie z prawem i przepisami Statutu nie są zobligowani do kierowania się w swoich decyzjach wolą wyborców. Jednym słowem, moim zdaniem „dostępność” radnych dla mieszkańców jest niewystarczająca.
Dlatego jestem przekonany, że konieczne są zmiany w statucie gminy. Zmiany, które wymuszą na wszystkich Radnych ( nie tylko na Przewodniczącym) regularne dyżury, prowadzenie poczty elektronicznej na która mieszkańcy będą mogli wysyłać pytania i opisać swoje sprawy oraz podane do powszechnej wiadomości nr telefonów kontaktowych do Radnych.
Oczywiście w skrajnych przypadkach, żadna możliwość kontaktu z Radnymi nie może ich zmusić do podejmowania decyzji zgodnie z wolą mieszkańców (ale to już można rozliczyć dopiero przy kolejnych wyborach ), Dlatego zmiany w statucie gminy powinny umożliwiać mieszkańcom samodzielne wnoszenie pod obrady Rady Gminy uchwał w sprawach dotyczących lokalnej społeczności.
Obecnie w naszej gminie prawo do wnoszenia projektów uchwał pod obrady Rady Gminy, przysługuje Wójtowi (UG) i Radnym i moim zdaniem należy to zmienić. W wielu miastach i gminach w Polsce grupom mieszkańców przysługuje inicjatywa uchwałodawcza. Uważam, że także mieszkańcom gminy Luzino takie uprawnienia przysługują.
Przykładowo, jeśli grup...

[ Czytaj całość ]
Komentarze: 8 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Skup grzybów
Autor: Binbo @ 2016-09-19, 08:07
Witam wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć czy jest w Luzinie (ewentualnie gdzieś obok) otwarty jakiś skup grzybów.

Komentarze: 2 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Korepetycje z matematyki
Autor: hotomoto @ 2016-09-18, 20:53
Witam. Poszukuje dobrego i sprawdzonego korepetytora z matematyki najlepiej z Luzina dla ucznia 1 klasy gimnazjum.

Komentarze: 2 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

wybor
Autor: Anethaa @ 2016-09-16, 21:51
Witam, wiem, że to troche nietypowy temat, dlatego piszę w oftopiku..Niedawno odziedziczylam po dziadkach dom.Trzeba go wyremontować.Prace już ruszyły a u mnie pojawił sie jeden temat.Zastanawiam się co wybrać oczyszczalnie ścieków czy takie zwykle szambo?U mnie teren jest bardzo podmokły i nie wiem co w takim przypadku będzie lepsze.Może macie z tym jakieś doświadczenia?Ciekawa oferte szamb maja na http://szambabetonowe-pomorskie.pl/

Komentarze: 2 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Zebrania wiejskie w Gminie Luzino
Autor: Adam Lubiewski @ 2016-09-12, 20:55
W załączniku dodaje terminarz zebrań wiejskich ściągnięty ze strony UG w Luzinie

Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Zaproszenie na spotkanie otwarte z ulotką
Autor: Adam Lubiewski @ 2016-09-05, 21:18
Zaproszenie na spotkanie otwarte

www.facebook.com/events/1293645630676416/

może być ciekawie


[ Dodano: 2016-09-12, 20:46 ]
dostałem ulotkę

Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Wybielanie zebów
Autor: klpkadys @ 2016-08-23, 19:42
Mam niemaly problem gdyz chce wybielic zeby ale nie wiem ktory sposob bedzie skuteczny. Pozatym nie wiem czy w ogole bedzie sie dalo wybielic zeby bo mam je zolte od kad wypadly mi mleczaki. Orietuje sie ktos czy da sie wybielic zeby ??

Komentarze: 2 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Remont mostu w Dąbrówce Młyn
Autor: Koroliow @ 2016-08-03, 14:11
http://www.nadmorski24.pl...trudnienia.html

Teraz pewnie w Luzinie będzie korek od przejazdu do skrzyżowania z DK6. Mam nadzieję, że część kierowców jadących od strony Strzepcza do Wejherowa wybierze drogę przez Sopieszyno.

Komentarze: 2 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

maseczka z chleba świętojańskiego?
Autor: renka @ 2016-07-15, 20:54
Ubiegłoroczne wakacje spędziłam na zwiedzaniu Czarnogóry. Jest tam ciepło, a morze ma ciągle 28-30 stopni. Na przełomie sierpnia i września mają tam zbiór owoców z drzewa o nazwie rogacz. Owoce pachną czekoladą, są słodkie, a mój pies jak to odkrył zrezygnował z normalnej karmy na rzecz strąków rogacza. Owoce tego drzewa skupowane są przez różne firmy, od tych co produkują paszę dla zwierząt, jak również przez przemysł cukierniczy i spożywczy po kosmetyczny i medyczny. Poszperałam w internecie i okazało się, że rogacz to opisywana w Biblii szarańcza, inaczej mówiąc chleb świętojański. Po krótkiej lekturze okazało się że w pełni zasługuje na to miejsce w Piśmie Świętym. Jest wspaniałym dodatkiem do ciast, napojów dietetycznych, zastępuje żelujący cukier, ma własności odtłuszczonego kakao i wiele innych zastosowań. W przemyśle spożywczym występuje jako E 410. W kosmetycznym jako Hydrolyzed Ceratonia Siliqua (Carob), naturalny dodatek występujący w wielu szamponach odżywczych, zapobiegających wypadaniu włosów i wzmacniających jego cebulki [https://www.doz.pl/apteka/p79161-Farmona_Radical_szampon_nadajacy_objetosc_do_wlosow_cienkich_i_delikatnych_330_ml] . I pomyśleć ze pod takim słynnym drzewem parkowałam swój samochód.


Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Szamba betonowe betonex
Autor: Eliza1 @ 2016-07-11, 00:00
Witam
Wykonuje szamba betonowe i pojemniki. Pojemność do 13m3. Ceny bardzo dobre. Zapewniamy jakość, gwarancję, indywidualne podejście i dokładną wycenę. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie:
betonex
Zapraszamy do współpracy

Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

ośrodek zdrowia
Autor: max26p @ 2016-06-29, 21:03
Przy okazji budowy nowego budynku usługowego w centrum Kębłowa pojawiła się informacja o planowanej budowie ośrodka zdrowia w Kębłowie, który miałby powstać gdzieś w centrum. Coś wiecie Państwo na ten temat? Czy to potwierdzona informacja?

Komentarze: 2 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Nowa strona gminy Luzino
Autor: gregory35 @ 2016-05-12, 20:58
Pod adresem www.luzino.eu można zobaczyć nową odsłonę gminnej strony. Uważam , że to żenada. Jak wyczytałem koszt takiego cuda to ponad 12 tysięcy, a poziom gimnazjum. Pasjonat z gimnazjum zrobiłby lepszą stronę. Ale cóż. Nasza gmina ma pieniędzy dostatek.
Rozmawiałem z profesjonalistami w temacie. Koszt wykonania ocenili na 1500 zł
Pozdrawiam i zapraszam do zapoznania się z tym cudem techniki za 12 tysięcy

Komentarze: 6 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

pomoc w wyborze
Autor: Anethaa @ 2016-05-11, 12:57
Witam, wiem, że to troche dziwny temat,ale budujemy z mężem dom i teraz przyszła pora na zakładanie szamba.Z wielu opcji zdecydowaliśmy się na szambo betonowe.Szukamy jakiegoś pożądnego, solidnego,które przetrwa przez lata z długą gwarancją i w miarę tanie.Właśnie ile może kosztować takie szambo?Ktoś może wie jak to wygląda?
Ja znalazłam tutaj w miarę tanie
http://szamba.eu/cennik/
Myślę, że skorzystam z tej oferty. A Wy co polecacie?

Komentarze: 2 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Konkursy
Autor: pirelli @ 2016-05-03, 11:57
Cześć, ostatnio wpadłem na pomysł, żeby zrobić wątek gdzie będziemy umieszczali konkursy, w których bierzemy udział :) . Na pewno będzie to wygodne i będziemy mieli większą szanse żeby coś fajnego wygrać :) . Ja ostatnio znalazłem coś fajnego dla graczy, na figurki 3D :) . Szczegóły tutaj :) . konkurs mmo

Komentarze: 0 :: Zobacz komentarze (Dodaj swój komentarz)

Dzisiaj
Czas: 3:30
24 10 2016
Do końca roku zostało 69 dni.
Imieniny obchodzą: Antoni, Boleczest, Filip, Hortensja, Marcin, Rafał, Rafaela, Salomon
Nikt nie ma dziś urodzin.
Nikt nie ma urodzin przez następne 7 dni

Ostatnie tematy
» Czy można zaufać tego typu agencji pracy?
» Wideodomofony czy można go zintegrować z kamerami
» Jak to jest możliwe ze są tak wysoko?
» Stomatolog a wybór usługi
» Czy takie szkolenie do dobry wybór?
» Czy tego typu balustrady to właściwy wybór na balkon?
» DORADZTWO FINANSOWE - Kredyty nie pobieramy OPŁAT !!
» Projekt pomocy dzieciom
» Propozycja zmiany Statutu Gminy
» Skup grzybów

Zaloguj
Użytkownik:
Hasło:
Zapamiętaj 
Zapomniałem hasła
Rejestracja

Ostatnie zdjęcia
LUZINO BY NIGHT_35
Wysłał: brainpomorze
2011-11-04, 17:07
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0
LUZINO BY NIGHT_34
Wysłał: brainpomorze
2011-11-04, 17:05
Oceny: nie ocenione
Komentarze: 0

Najaktywniejsi użytkownicy
Lukas  postów 1596
szewc  postów 1201
Fishi  postów 815
Adam Lubiewski  postów 591
Karol  postów 566
Koroliow  postów 382
brainpomorze  postów 339
slowhand80  postów 304
Kac  postów 281
Kunegunda  postów 268

Kto jest na czacie
Na czacie jest 0 użytkowników
[ Zaloguj się by wejść na czat ]


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
W tym miejscu możesz ustawić własną stopkę portalu
Strona wygenerowana w 0,31 sekundy. Zapytań do SQL: 32